Zimní pobyt v Rakousku – atrakce a odpočinek v jednom

Lyžařská dovolená uprostřed vysokých hor, je jedním z nejkrásnějších zážitků. Nejde totiž jen o lyžování samotné, ale o pocit zdolání vysokých hor a o volnost. Na vysoké hory můžeme narážet v celé Evropě. Avšak je vhodné využívat možností osvědčených lyžařských středisek. Recenzí na takovéto resorty jsou pro nás nespornou výhodou. Takže rozhodování je pak pouze záležitostí informací.

Jedním z nejvíce navštěvovaných pohoří jsou Rakouské Alpy. Ty samotné lákají turisty už několik desetiletí a nejen v zimě, se dají objevovat veškeré krásy tamní přírody. V období zimních zájezdů do Rakouska, zde najdeme spoustu lyžařských specialit. Od upravených běžeckých tras, přes U rampy, sjezdovky až po vyhrazené úseky, vhodné k volné jízdě.

Lyžařské zájezdy do Rakouska

Lyžařský zájezd do Rakouska v sobě ukrývá jistotu, že si svou dovolenou užijeme opravdu na sto procent. Tato země je lyžařskou velmocí, a když se podíváme na obrázky tamních hor a lyžařských středisek, pochopíme proč. Panenská příroda, skvělé zázemí, kvalitní služby. O co více stát? Snad jen o ničím nerušený odpočinek. Jak by měl vypadat?

Lázeňské pobyty na horách

Představme si lázeňský pobyt v Alpách. Ne takový, na které jezdili naši prarodiče v minulosti, na kterých se procházeli po kolonádě a jedli lázeňské oplatky. Luxusní wellness, nabitý masážemi, akčními balíčky, termálními bazény, různými druhy saunování, vířivkami, speciality místní kuchyně, výlety po okolí, kvalitním pitím! Toto je základní vybavení lyžařských pobytů v Rakousku.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na dětmi tak oblíbené bobování. Nenechme se mýlit, že je tato činnost určena výhradně dětem. U většiny lyžařských pobytů v Rakousku se můžeme setkat, i s více akčnějším programem, mezi který patří právě také bobování. Bobování na speciálně upravených svazích a bobech. Mnohdy takovou rychlost, jako na bobech nezažijeme ani na svahu. A to je pouze jedna z výčtu novinek, se kterou srpávci a majitelé lyžařských resortů každoročně přicházejí. Jde hlavně o to abychom se na své zimní dovolené cítili opravdu dobře. Lyžařský pobyt v Rakousku je prostě jedna velká atrakce a odpočinek v jednom.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.