Cestujeme za krásami Srí Lanky

Když se řekne Srí Lanka, spoustě lidí se vybaví čajové plantáže a ostrov oplývající hojnou zelení. A je to představa zcela oprávněná! Srí Lanka je nádhernou zemí rozkládající se na ostrově Cejlon, který je charakteristický jednak již zmíněnými čajovými plantážemi, ale také krásnými, zdánlivě nekonečnými, plážemi, vysokými palmami a divokou přírodou, která vás obklopuje ze všech stran. Probuďte v sobě ducha cestovatele a dobrodruha a vydejte se na nezapomenutelnou cestu za krásami Srí Lanky.

Srí Lanka, neboli také Cejlon, jak byla kdysi označována dle ostrova, na kterém se rozkládá, se nachází v Indickém oceánu nedaleko pevniny Indie. Historie osídlení Srí Lanky sahá až do prehistorických dob. Z této doby se dochovaly pozůstatky lidských sídel a také kosti. V průběhu dlouhé historie této země se zde vystřídalo nespočet vládců a kultur, což zanechalo na tváři země jasné stopy a desítky unikátních kulturních památek. Mezi nejvýznamnější památky Srí Lanky patří Sigiriya, skalní pevnost obklopená rozsáhlou sítí zahrad, která byla prohlášena za 8. div světa.

Cestujeme na pobřeží Srí Lanky

Pokud vás více než krása vnitrozemí tohoto krásného ostrova zajímají jeho nekonečné pláže, pak se s námi vydejte na pobřeží Srí Lanky. Čekají vás zde desítky kvalitních letovisek a veškerý komfort, jaký si jen lze od exotické dovolené u moře lze přát. Z široké nabídky zájezdů na Srí Lanku si jistě vyberou jak příznivci divoké přírody a exotiky, tak nároční turisté, kteří mají rádi své pohodlí. Mezi nejoblíbenější zájezdy na Srí Lanku patří zájezdy do letovisek Bentota, Beruwela, Hikkaduwa, Induruwa, Kalutara, Koggala, Negombo a Wadduwa.

Zájezdy na Srí Lanku online

Hledáte zájezdy na Srí Lanku, ale nemáte čas ani chuť obcházet kamenné pobočky všech cestovních kanceláří? Šetřete svůj čas! Na našich webových stránkách můžete opravdu rychle a jednoduše porovnávat zájezdy na Srí Lanku od desítek prověřených cestovních kanceláří. Můžete si tedy vše na jednom místě porovnat a vybrat si zájezd, který vám bude nejvíce vyhovovat. Samozřejmostí je třídění dle místa odletu, termínu, způsobu stravy či ceny.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.